Denizli Mimarlık

Denizli Mimarlık

Denizli Mimarlık - Denizli Mimarlık Ofisleri

Coza Yapı kuruluşundan(1973) bugüne, sanayi projelerinden, konut ve turizm yapılarına kadar uzanan geniş alanda mimarlık, mühendislik, inşaat-uygulama, iç mimarlık, ince yapı uygulamaları, malzeme satışı gibi sektörün bir çok aşamasında faaliyet göstermektedir. 

İlk olarak, hayalinizdeki projeyi ve beklentilerinizi detaylı olarak analiz ediyoruz. Çünkü , en iyi sonuçları elde edebilmek için, sizi en iyi şekilde tanıyıp, analiz etmemiz gerekiyor.Fikirlerinizi, beklentilerinizi ve hayalinizdeki projeyi anladığımızda,size daha etkili çözüm önerileri sunuyoruz.

Lokasyon ve mekan incelemesinden sonra, genel bir plan veya global bir taslak çizerek projemize başlıyoruz.Projenizi yapısı ve  karakteristik özelliklerine göre bölümlere ayırıyoruz. Daha sonra alanlara göre metrekareleri hesaplıyoruz. Siz bu genel planı onayladıktan sonra, detayları da içeren yerleşim planı çiziyoruz.

Hayalinizi gerçek boyutlarda hissedebilmeniz için üç boyutlu tasarımlara başlıyoruz. Orjinal tasarım konseptleri oluştururken, alt yapıdaki havalandırma,akustik, mekanik vb. kriterleri de kapsayan en uygun ve fonksiyonel çözümleri sunuyoruz. Siz bu görselleri onayladıktan sonra,projenin uygulanabilmesi için gerekli olan taslak çizimleri hazırlayıp, ekiplere aktarıyoruz.

Tasarım Alanlarımız

  • Konut ve Villa 
  • Otel 
  • Marina 
  • Restoran ve Kafe
  • Kurumsal Mekan (Ofis, mağaza, v.b)