Hakkımızda

Hakkımızda

Coza Yapı kuruluşundan(1973) bugüne, sanayi projelerinden, konut ve turizm yapılarına kadar uzanan geniş alanda mimarlık, mühendislik, inşaat-uygulama, iç mimarlık, ince yapı uygulamaları, malzeme satışı gibi sektörün bir çok aşamasında faaliyet göstermektedir. Firmamız, profesyonel, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile özellik arz eden birçok işi zamanında teslim etme başarısı göstermiştir.

Şirketimiz, birçok prestijli markanın (TepeHome, Jotun Boya, Fixa Yapı Kimyasalları, Roben tuğla vb...) bayiliklerini de sürdürmektedir.

Coza Concept markası ile de 2500 m2lik magazamızda mobilya sektöründe kullanıcıların tüm mobilya ihtiyacını karşılamaktadır...


M. SALİH COZA İNŞAAT MÜHENDİSİ

1951 yılında Denizli'de doğdu. 1973 yılında Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1975 yılında Mestes Mühendislik adı altında serbest inşaat mühendisliği ve müteahhitlik yapmaya başladı. 2004 yılında Coza Yapı Limited Şirketini kurdu. Uzun yıllar Kızılay Başkanlığı ve Amatör Futbol Kulübü Başkanlığı görevlerini sürdürdü. Denizlispor, Pamukkale Tenis Kulübü, Futbol Adamları Derneği gibi bir çok kulüpte yöneticilik görevlerinde bulundu.
M. SALİH COZA

HALİT COZA DR. MİMAR

1978 yılında İzmir'de doğdu. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. 2003 yılında yüksek lisansını, 2011 yılında da yine aynı üniversitede doktorasını tamamladı. 2000-2011 yılları arasında İstanbul'da serbest mimar olarak görev yaptı. 2016 yılında Pamukkale Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde de Dr. Öğretim Üyesi olarak akademik hayatına başladı. Denizli Mimarlar Odası 12. Dönem yönetim kurulunda sayman üye olarak 2016-2018 yılları arasında görev aldı. Halen Denizli Genç İş İnsanları Derneği (DEGİAD) 14. dönem yönetim kurulu üyeliğini yapmakta ve Tekil-a müzik grubunda görev almaktadır.
HALİT COZA

ERDEM COZA MALİ MÜŞAVİR

1982 yılında Denizli'de doğdu. 2003 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu. 2004-2005 yılları arasında LSI Vancouver Canada'da eğitimini sürdürdü. 2008 yılında Mali Müşavir belgesi almaya hak kazandı. Halen Coza Yapı bünyesinde çalışma hayatına devam eden Erdem Coza aynı zamanda Tekila adlı müzik grubunun gitarist ve solistliğini yapmaktadır.
ERDEM COZA